Zabiegi

Aerozoloterapia

Aerozoloterapia to metoda lecznicza, gdzie wykorzystuje się aerozol czyli zawiesinę cząstek płynu lub cząstek stałych w środowisku gazowym. Polega ona na wprowadzaniu leków do układu oddechowego (górnych dróg oddechowych i drzewa oskrzelowego), dzięki zastosowaniu urządzeń wytwarzających aerozole lecznicze o różnym stopniu rozproszenia. Stosowanie leku w postaci aerozolu umożliwia jego dotarcie bezpośrednio do układu oddechowego - co jest szczególnie cenne, jeśli docelowym miejscem jego działania mają być tzw. drobne oskrzela.
zobacz więcej →

Akupunktura

Technika ta polega na nakłuwaniu ciała metalowymi igłami w odpowiednich punktach, odpowiadających za największą aktywność narządów wewnętrznych.
zobacz więcej →

Baleyage

Baleyage to gama kolorów, które idealnie ze sobą współgrają, tworząc efekt świetlistych, naturalnych kosmyków.
zobacz więcej →

Bariatria - BIB System

Polega na wprowadzeniu do żołądka za pomocą endoskopu - specjalnego balonu, który następnie wypełniany jest roztworem soli fizjologicznej.
zobacz więcej →

Bicze szkockie

Zabieg hydroterapeutyczny, wpływa stabilizująco na układ nerwowy, pobudza krążenie oraz przemianę materii.
zobacz więcej →

Bio-Alcamid

Zabieg ma na celu korygowanie wszystkich niedoskonałości spowodowanych niedoborem tkanki w obrębie twarzy.
zobacz więcej →

Biotatuaż

Tatuaż biologiczny (biotatuaż) jest tatuażem czasowym, który po ok. 3-5 latach znika całkowicie z powierzchni ciała.
zobacz więcej →

Botoks

Botoks jak w zasadzie spora grupa „wynalazków” medycyny estetycznej wykorzystywano wcześniej nie w celu poprawy urody, ale do leczenia konkretnych schorzeń w neurologii czy okulistyce. Niewielkie ilości toksyny botulinowej stosowano przykładowo do usunięcia nadmiernego napięcia w przypadku osób po udarze czy z porażeniem mózgowym lub do leczenia zeza. To właśnie w tym drugim przypadku odkryto, że botoks nie tylko poprawia kondycję oka, ale również zmniejsza zmarszczki wokół niego. Tak w zasadzie rozpoczęła się kariera botoksu w świecie medycyny estetycznej. Na zachodzie zabiegi z użyciem toksyny botulinowej cieszą się niesłabnącą popularnością od lat 80,a Polsce od schyłku ubiegłego wieku.
zobacz więcej →

Caviar Partiel

Kawiorowy Zabieg Odmładzający Okolice Oczu Niezwykle intensywny zabieg zmiękczający i odmładzający okolice oczu polecany w szczególności dla osób mających problemy ze zmarszczkami, „workami" i cieniami.
zobacz więcej →

Ceramiczne koronki i mostki

Korony stomatologiczne, są to uzupełnienia protetyczne pozwalające odbudować kształt i funkcje zniszczonego zęba. Obecnie w stomatologii istnieje kilka rodzajów koron, np. pełnoceramiczne, porcelanowe.
zobacz więcej →

Chemiczny ( kwasy )

Są stosowane w celu usuwania poszczególnych warstw naskórka kontrolując głębokość złuszczania
zobacz więcej →

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna, jest to dziedzina stomatologi zajmująca się operacyjnym usuwaniem zębów znacznie uszkodzonych, zębów mądrości, cyst i pęcherzy w obrębie jamy ustnej. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym.
zobacz więcej →

Cyrkony (całoceramiczne) implanty

Cyrkony są to implanty nowej generacji adresowane zwłaszcza dla pacjentów, którzy są alergikami oraz mających cienkie i miękkie tkanki. Implanty wykonane są z tlenku cyrkonu i składają się z jednej części, dzięki czemu są wytrzymałe i nie wywołują alergii.
zobacz więcej →

Czesanie

Zabieg polegający na nadaniu odpowiedniego kształtu i formy fryzurze za pomocą odpowiednich narzędzi fryzjerskich.
zobacz więcej →

Depilacja pastą cukrową bikini

Depilacja pastą cukrową jest techniką od stuleci stosowaną przez kobiety Bliskiego Wschodu.
zobacz więcej →