stomatologia

Ceramiczne koronki i mostki

Korony stomatologiczne, są to uzupełnienia protetyczne pozwalające odbudować kształt i funkcje zniszczonego zęba. Obecnie w stomatologii istnieje kilka rodzajów koron, np. pełnoceramiczne, porcelanowe.
zobacz więcej →

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna, jest to dziedzina stomatologi zajmująca się operacyjnym usuwaniem zębów znacznie uszkodzonych, zębów mądrości, cyst i pęcherzy w obrębie jamy ustnej. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym.
zobacz więcej →

Cyrkony (całoceramiczne) implanty

Cyrkony są to implanty nowej generacji adresowane zwłaszcza dla pacjentów, którzy są alergikami oraz mających cienkie i miękkie tkanki. Implanty wykonane są z tlenku cyrkonu i składają się z jednej części, dzięki czemu są wytrzymałe i nie wywołują alergii.
zobacz więcej →

Diagnodent

Diagnogent jest to urządzenie umożliwiające wykrycie próchnicy w bardzo czesnym jej stadium. Dzięki temu leczenie stanie się mniej bolesne a sam zabieg znacznie krótszy.
zobacz więcej →

Endodoncja

Endodonacja, jest to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób miazgi zębów oraz systemu korzenia zębowego.
zobacz więcej →

HealOzone (ozonoterapia- innowacyjne leczenie próchnicy)

HealOzone - ozonoterapia stosowana w stomatologii do bezbolesnego leczenia kamienia nazębnego zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
zobacz więcej →

Implanty zębowe

Implanty, to aktualnie najnowocześniejsza metoda odbudowy braków zębowych, pozwalająca na uzyskanie estetyki i komfortu.
zobacz więcej →

Leczenie paradontozy

Paradontoza jest to zapalenie przyzębia czyli tkanek okołozębowych. W zależności od stadium choroby leczenie przebiega w odmienny sposób. Jeśli zapalenie przebiega w sposób ciężki przepisywany jest antybiotyk lub można leczyć nowoczesnym bezkontaktowym urządzeniem.
zobacz więcej →

Miniimplanty zębowe

Proteza zębowa sprawia Wam problemy i nie możecie jeść wszystkiego tego co Wam smakuje? Dajcie założyć sobie miniinplantaty. Chodzi o czasochłonny proces, łatwą technikę zakładania ale głównie możecie od razu je używać.
zobacz więcej →

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina, która zajmuje się wyrównywaniem uzębienia za pomocą aparatów. W tym celu stosuje się aparaty ruchome lub stałe, które mogą nosić zarówno dzieci jak i dorośli. Jeżeli przeszkadzają państwu krzywe żeby, czy to z estetycznego czy funkcjonalnego punktu widzenia, aparat stanowi idealne rozwiązanie. Aparat stały należy nosić długo, co utrudnia trochę higienę jamy ustnej, ale efekt jest imponujący. Można być dumnym z pięknego uśmiechu.
zobacz więcej →