medycyna estetyczna

Bio-Alcamid

Zabieg ma na celu korygowanie wszystkich niedoskonałości spowodowanych niedoborem tkanki w obrębie twarzy.
zobacz więcej →

Botoks

Botoks jak w zasadzie spora grupa „wynalazków” medycyny estetycznej wykorzystywano wcześniej nie w celu poprawy urody, ale do leczenia konkretnych schorzeń w neurologii czy okulistyce. Niewielkie ilości toksyny botulinowej stosowano przykładowo do usunięcia nadmiernego napięcia w przypadku osób po udarze czy z porażeniem mózgowym lub do leczenia zeza. To właśnie w tym drugim przypadku odkryto, że botoks nie tylko poprawia kondycję oka, ale również zmniejsza zmarszczki wokół niego. Tak w zasadzie rozpoczęła się kariera botoksu w świecie medycyny estetycznej. Na zachodzie zabiegi z użyciem toksyny botulinowej cieszą się niesłabnącą popularnością od lat 80,a Polsce od schyłku ubiegłego wieku.
zobacz więcej →

Chemiczny ( kwasy )

Są stosowane w celu usuwania poszczególnych warstw naskórka kontrolując głębokość złuszczania
zobacz więcej →

Dermabrazja

Dermabrazja to zabieg oparty na mechanicznym ścieraniu naskórka i skóry właściwej w celu usunięcia blizn, zmarszczek i innych niedoskonałości i osiągnięcia efektu pięknej, zadbanej skóry o wyrównanym kolorycie.
zobacz więcej →

Dermamelan

to następca Cosmelanu cechujący się wyższym stężeniem składników aktywnych i z tego względu jest on skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty.Jest preparatem nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym.
zobacz więcej →

Lipofilling

​Lipofilling to w skrócie zabieg polegający na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Wiele osób uważa to idealne rozwiązanie w medycynie estetycznej, ponieważ można pobrać tkanką tłuszczową z miejsca, gdzie jest go za dużo i przetransportować ją w okolicę, gdzie można obserwować pewien niedobór. Tkanką tłuszczową można wówczas powiększyć daną partię ciała, wygładzić skórę lub potraktować ją jako rodzaj wypełniacza. Dzięki zabiegom lipofillingu można wymodelować sylwetkę, powiększyć piersi, pośladki czy wygładzić zmarszczki.
zobacz więcej →

Mastopeksja

Mastopeksja to zabieg polegający na podniesieniu piersi. Wykonuje się go u kobiet, w przypadku których biust utracił jędrność, zwiotczał lub opadł. Może się tak stać np. na skutek przebytej ciąży i laktacji, ale stan taki jest też bardzo często efektem naturalnego procesu starzenia się i wiotczenia skóry. Mastopeksja pozwala na przywrócenie piersiom ich dawnego, naturalnego położenia, kształtu i właściwego napięcia skóry.
zobacz więcej →

Medyczna Maska Tretinoinowa

ma bardzo silnie działanie odmładzające
zobacz więcej →

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa przez wiele osób jest traktowana jako swojego rodzaju nowość i utożsamiana jest przede wszystkim z medycyną estetyczną. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zabiegi mezoterapii igłowej były już stosowane w latach 50 ubiegłego wieku i początkowo miały zastosowanie przede wszystkim w leczeniu migren i żylaków kończyn dolnych. Z czasem doszło do tego leczenie schorzeń o podłożu dermatologicznym jak np. łysienie plackowate czy łuszczyca. Ostatnie dekady to zaś odkrycie korzyści mezoterapii igłowej w zabiegach rewitalizujących.
zobacz więcej →

Nici liftingujące

Nici liftingujące pozwalają na uzyskanie efektu wyraźnie odmłodzonej, gładkiej, jędrnej twarzy czy innych partii ciała, w których zostały zastosowane. Mimo tego, że nici liftingujące są wciąż traktowane w chirurgii estetycznej jako swego rodzaju rewolucja to w medycynie były stosowane od lat m.in. w okulistyce, ginekologii czy chirurgii ogólnej.
zobacz więcej →