Klinika Zdrowia i Urody Profesja

  • check it out
    Klinika Zdrowia i Urody Profesja

    Mielecka 3 Wrocław


"Masowe podejście do klienta zostawiamy dla innych!"

Klinika Zdrowia i Urody Profesja to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy unikalną atmosferę z nowoczesną i przytulną aranżacją. To prawdziwa oaza spokoju oraz źródło piękna, z którego możesz czerpać pełnymi garściami. Odwiedzając nas, wkroczysz w świat elegancji, bezpieczeństwa, koloru i zapachu. Tutaj każdy zabieg stanie się prawdziwą ceremonią, która pobudzi Twoje zmysły i sprawi, że poczujesz błogie odprężenie ciała i umysłu. Jesteśmy przekonani, że Twoja indywidualność to największy atut, dlatego dopasujemy specjalnie dla Ciebie kompleksowe i najbardziej skuteczne zabiegi.

Oferujemy Ci szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych oraz specjalistycznych zarówno na twarz, jak i na ciało. Zmysłowe rytuały, relaksujące masaże, rewolucyjne kuracje modelująco-wyszczuplające, odmładzające, a także zdumiewająco skuteczne programy antycellulitowe - to tylko część naszego zróżnicowanego menu. Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu nowoczesnych sprzętów i światowej klasy, atestowanych kosmetyków. Specjalizujemy się również w zaawansowanej pielęgnacji dłoni oraz stóp, makijażu permanentnym, przedłużaniu rzęs metodą 1:1, czy oczyszczającym świecowaniu uszu.

Tylko u nas poczujesz się zupełnie wyjątkowo. Oddając się w ręce najlepszych specjalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, rozkochasz się w naszych przyjemnych zabiegach, a także odpoczniesz od zgiełku codzienności w harmonijnej atmosferze naszych wnętrz, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, wśród dźwięków łagodnej muzyki. W Profesji - wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom - dbamy o każdy szczegół, od stworzenia dla Ciebie doskonałej strefy relaksu, przez najwyżej klasy ofertę, po zaangażowaną i dyskretną obsługę.

Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, który wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz życzliwość do ludzi, aby kreować piękno i pielęgnować młodość. Dzięki temu, pomożemy Ci nie tylko skutecznie pozbyć się mankamentów urody, ale umiejętnie podkreślimy jej atuty, wydobywając w pełni Twój naturalny urok. Dzięki nam rozkwitniesz jak kwiat magnolii, który jest symbolem naszej Kliniki. Zapomnisz o zmarszczkach, niedoskonałościach oraz upływającym czasie. W zamian, zyskasz pewność siebie, świadomość własnej atrakcyjności i świetne samopoczucie.

Zapraszamy!