Depilacja pastą cukrową bikini

Depilacja pastą cukrową jest techniką od stuleci stosowaną przez kobiety Bliskiego Wschodu.

Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, w związku z czym nie zrywa powierzchniowej warstwy naskórka. Ta metoda depilacji jest mniej bolesna niż depilacja woskiem, a po zabiegu występuje o wiele mniejsze zaczerwienienie skóry, które dodatkowo szybciej mija. Pasta może być nakładana wielokrotnie na tą samą partię skóry. Włoski są usuwane całkowicie w kierunku zgodnym ze wzrostem włosa. Kosmetyczka wmasowuje pastę we włoski, dzięki temu dużo rzadziej niż w przypadku depilacji woskiem zdarza się urywanie włosa przy mieszku. Nie zachodzi niebezpieczeństwo poparzenia, gdyż pasta w czasie depilacji ma temperaturę ciała. Dzięki temu z tego rodzaju depilacji bez obaw i skutków ubocznych mogą korzystać osoby cierpiące na żylaki lub mające rozszerzone naczynka krwionośne. Pasta usuwa nawet najkrótsze włoski., co przy depilacji woskiem nie często się zdarza. Pastę zmywa się ze skóry wodą.
Ta metoda depilacji jest wysoce higieniczna, ponieważ kosmetyczka nie używa żadnych narzędzi w czasie zabiegu.

Komentarze
  1. Pasta cukrowa jest super!!! Osobiście robię ją od ponad roku - po wosku doceniłam depilację pasta cukrowa! Spokojnie robir to raz w miesiącu, skóra jest gładka i nie podrażniona tak jak po wosku!! Mniej BOLI!!! Rewelacja!! Polecam!!! Ja chodzę na Sulejkowską do Neodermy - kosmetyczka ma wprawe i robi to bardzo szybko!!! No i cena jest bardzo dostepna!

  2. Również polecam ten zabieg! Jest supper!

  3. Wykonuję taką depilację polecam w 100% Bezbolesny skuteczny zabieg

  4. Witam! mam pytanko... czy depilujecie miejsca intymne? i jaka jest tego cena? rowniez chcialabym zapytac po jakim czasie wlos odrasta.. Pozdrawiam