chirurgia plastyczna

Bariatria - BIB System

Polega na wprowadzeniu do żołądka za pomocą endoskopu - specjalnego balonu, który następnie wypełniany jest roztworem soli fizjologicznej.
zobacz więcej →

Bio-Alcamid

Zabieg ma na celu korygowanie wszystkich niedoskonałości spowodowanych niedoborem tkanki w obrębie twarzy.
zobacz więcej →

Botoks

Botoks jak w zasadzie spora grupa „wynalazków” medycyny estetycznej wykorzystywano wcześniej nie w celu poprawy urody, ale do leczenia konkretnych schorzeń w neurologii czy okulistyce. Niewielkie ilości toksyny botulinowej stosowano przykładowo do usunięcia nadmiernego napięcia w przypadku osób po udarze czy z porażeniem mózgowym lub do leczenia zeza. To właśnie w tym drugim przypadku odkryto, że botoks nie tylko poprawia kondycję oka, ale również zmniejsza zmarszczki wokół niego. Tak w zasadzie rozpoczęła się kariera botoksu w świecie medycyny estetycznej. Na zachodzie zabiegi z użyciem toksyny botulinowej cieszą się niesłabnącą popularnością od lat 80,a Polsce od schyłku ubiegłego wieku.
zobacz więcej →

Dermabrazja

Dermabrazja to zabieg oparty na mechanicznym ścieraniu naskórka i skóry właściwej w celu usunięcia blizn, zmarszczek i innych niedoskonałości i osiągnięcia efektu pięknej, zadbanej skóry o wyrównanym kolorycie.
zobacz więcej →

Korekcja nosa

Korekcja nosa ma na celu poprawę wyglądu nosa. Najczęstsze problemy, z powodu których zgłaszają się pacjenci w tym zakresie dotyczą zbyt dużego lub małego rozmiaru (kiedy nos jest nieproporcjonalny względem pozostałych części twarzy) oraz niepożądanego kształtu (nosa z widocznym garbem, haczykowatego lub zadartego). Niekiedy dochodzą do tego problemy natury laryngologicznej jak np. skrzywiona przegroda nosowa, powodująca trudności z oddychaniem, niedotlenienie , będąca przyczyną chrapania, kłopotów z chronicznym niewyspaniem i utrudniająca codzienne funkcjonowanie.
zobacz więcej →

Korekcja uszu

Korekcja ucha to zabieg pozwalający na uzyskanie pożądanego wyglądu ucha. Operacja w zależności, od powodu z jakim zgłasza się pacjent może przebiegać w różny sposób - czasem będzie to tylko i wyłącznie skorygowanie kształtu, zmniejszenie odstających uszu czy zszycie naderwanych płatków, w innym wypadku wykonanie otworu usznego czy przyszycie sztucznego ucha. Deformacje i nieestetyczny wygląd uszu to najczęściej wady, które nie wpływają w żadnym stopniu na zdolność słyszenia, jednak są dla pacjentów źródłem kompleksów, stresów i problemów o podłożu psychologicznym. Niekiedy też zabieg plastyczny jest uzupełnieniem leczenie laryngologicznego.
zobacz więcej →

Lifting twarzy

Lifting twarzy ma na celu poprawę, wygładzenie i odmłodzenie skóry twarzy. Dzięki zabiegowi możliwe jest zniwelowanie zmarszczek, zmniejszenie bruzd, uzyskanie lepszego napięcia skóry na skroniach i policzkach, podniesienie opadających brwi i wygładzenie skóry czoła. W niektórych przypadkach pacjenci decydują się na połączenie zabiegu face liftingu jednocześnie z liftingiem szyi czy plastyką powiek. Jest to zabieg przede wszystkim odmładzający, ale można dzięki niemu również w niewielkim stopniu skorygować rysy twarzy.
zobacz więcej →

Lipoliza iniekcyjna

to metoda redukowania miejscowej tkanki tłuszczowej.
zobacz więcej →

Liposukcja kawitacyjna

(ultradźwiękowa) to nowoczesna i innowacyjna metoda służąca do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania cellulitu.
zobacz więcej →

Liposukcja laserowa

...to metoda polegająca na usuwaniu zbędnego nadmiaru tłuszczu.
zobacz więcej →