Atelier Urody B.Beauty

 • check it out
  Atelier Urody B.Beauty

  Parkowa 10 WROCŁAW

 • check it out
  Atelier Urody B.Beauty

  Parkowa 10 WROCŁAW

 • check it out
  Atelier Urody B.Beauty

  Parkowa 10 WROCŁAW

Gabinet kosmetyczny Willa Parkowa - Atelier Urody B.Beauty
stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach.
Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczymy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Skóra jest największym i jednym z najważniejszych organów naszego ciała - nie mniej ważnym niż serce czy płuca. Jest to żywy organ, który stanowi barierę pomiędzy ciałem a środowiskiem, a także niezawodny efektor naszego stanu zdrowia i ducha. Swoją świeżość, promienny wygląd, elastyczność i jędrność zawdzięcza naszej konsekwentnej i systematycznej pielęgnacji oraz dbałości o jej stan oraz chwilom relaksu, i wytchnienia które mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie oraz prezencję.
Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom. Bierzemy pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki.
Dbamy o skóry z problem trądziku oraz o te szalenie wrażliwe, atopowe.

Stosujemy masaż jako samodzielny zabieg bądź jako jego uzupełnienie. Prowadzimy masaże dla kobiet w ciąży i rewitalizację pociążową.
Wypowiadamy skuteczną walkę cellulitowi.